meerdere meditatiedagen cursus

Wat anderen zeggen over de Meditatiedagen:

Ik ben nog aan het nagenieten van afgelopen weekend. En zinder nog van de energie.. Het is ook net of mijn ogen van binnen uit stralen. Waren hele mooie ervaringen. - Linda

Wat een heerlijke dag vandaag! Jullie stellen hem prachtig samen en heb zo genoten van de meditaties. Het geeft me een heerlijk gevoel van verbondenheid met mezelf en het Grote Geheel. - Marielle

"Toen ik gisteren thuiskwam van de lichtdag ben ik letterlijk alle (onnodige, geprikkeld door het verleden) angsten kwijtgeraakt. Mijn partner en ik kwamen erg tot elkaar en ik heb alles eruit gehuild. Mijn hart opende zich weer en alle pijn verdween uit mijn lichaam. Ik ben dankbaar dat ik gisteren ruimte kreeg in mijn energie om dit te durven delen, me hierin veilig te voelen. En ik voel me nu veel steviger dan voor gisteren. Heel erg fijn dat ik er gisteren bij mocht zijn, dankjewel." - Suzanne

Ik geniet nog na van de Feestelijke Lichtdag. Ik merk op, dat ik me als een vis in het water voel bij deze nieuwetijds energie. 't Lijkt er steeds meer op, dat ik thuiskom. Overal zie ik glimpen van deze nieuwe tijd. En dat verheugt me ten zeerste. Ik word er erg blij van... Zet me in de flow. Ik merk dat ik veel zelfverzekerder aan het worden ben. Weet nu ook beter wat mijn kwaliteiten zijn.... Waar mijn kracht ligt.... En durf ook te erkennen (hardop te zeggen,) wat mijn sterke kanten zijn..... zonder naast mijn schoenen te gaan lopen. Voor mij geldt nu: Nieuwe tijd, nieuwe mogelijkheden. Ik ga er heerlijk van genieten. - Ine

Veel dank, ook voor de prachtige dag van zondag, voel zoveel energie, liefde, ontroering, en dankbaarheid. Door jullie toedoen, het verspreiden van de goddelijkheid de universele waarheid met zoveel liefde en geborgenheid wordt het op een hoger niveau getild. DANK JULIE WEL. - Carla

Na de lichtdag en het ervaren van de nabijheid van mijn ziel kwam de werkweek daarna van ruim 12 uur per dag. Ondanks dat en alle pijnlijkheid van mijn huidige situatie, voelde ik me toch sterk. Steeds als een moeilijk moment in me was, kon ik veren naar de energie van de ziel en dan voel ik een stevigheid in mijn buik en een stem die zegt, er is niets aan de hand...terugveren naar het hier en nu....en daar is meestal niets aan de hand. - Geertje

Je innerlijke Zelf bevrijden – Ik leef!

6 meditatiedagen (ook los te volgen)

Data: 27 september, 10 oktober, 20 december, 14 februari, 4 april en 30 mei
Locatie: Isis Sofia in Dalfsen

Voor meer informatie en opgave: info@israna.nl of WhatsApp: 06 22359244

Veel van onze cursussen zijn gericht op het verhogen van je bewustzijn, met aanvullende meditaties om je groei in het dagelijks leven te bevorderen. Dit keer hebben de meesters echter een andere ingang gekozen: de weg naar het bereiken van de goddelijke staat in je dagelijks leven.

In de eerste meditatie die zij doorgaven, vroegen ze ons om de focus te leggen op “Ik leef”.

Het gaat hierbij om het verschil tussen “Ik ben” en “Ik leef”. Waar “Ik ben” een naar binnen gekeerde ingang is naar het goddelijke bewustzijn, is “Ik leef” een veel meer naar buiten gerichte ingang. Het is direct toegepast op je dagelijks leven. Dit lijkt misschien een subtiel accentverschil, maar gaandeweg merken we dat de invalshoek wezenlijk anders is:

  • Bij “Ik ben”vloeien de veranderingen in je dagelijks leven voort uit je verhoogde bewustzijn.
  • Bij “Ik leef”breng je het goddelijke direct in je dagelijks leven, en vloeit daar juist een hoger bewustzijn uit voort.

Zesdaagse cyclus

De meesters stelden voor om hier een zesdaagse cyclus van te maken. Tussen de cursusdagen door is er ruimte voor integrerende thuisoefeningen. Daarnaast bieden we online meetings of een app-groep aan voor verdere verdieping en inspiratie, zodat je echt flinke stappen kunt zetten in je leven.

Praktische opzet

Hoewel je de meeste verdieping en het meeste profijt ervaart door alle zes de dagen te volgen, zijn de onderwerpen per dag min of meer onafhankelijk en dus ook los te volgen.

Zoals altijd worden alle meditaties en (sommige) oefeningen opgenomen, zodat je er thuis mee verder aan de slag kunt. Mocht je een dag missen, dan kun je deze overbruggen met de opnames van die dag. Dit aanbod geldt alleen voor deelnemers aan de volledige cyclus die in ieder geval de intentie hebben om alle dagen te volgen.

Voor wie?

De dagen zijn open voor iedereen met een positieve instelling en de wens om te groeien. Wel vragen we de bereidheid om open te zijn over je proces en concreet — dus niet alleen in algemeenheden — te delen wat je bezighoudt en hoe het met je gaat.

Om hiervoor een veilige bedding te creëren, vragen we aan alle deelnemers om nooit op een herkenbare manier over andere groepsleden te praten. Dit klinkt misschien streng, maar in de praktijk komen we hier vrijwel nooit problemen mee tegen. Wat onszelf betreft: wij zijn beiden psycholoog met uitgebreide ervaring in het geven van therapie en het begeleiden van mensen, zowel individueel als in groepen.

Voorlopige thema's en data van de meditatiedagen:

  • Dag 1: Vrijheid door Vergeving 27 september 2026
  • Dag 2: Trouw zijn aan je Zelf 10 oktober 2026
  • Dag 3: De Vreugde van je Zelf 20 december 2026
  • Dag 4: De Leeuw(in) in je Zelf Bevrijden 14 februari 2027
  • Dag 5: De Poort naar Vrijheid (vinden)  4 april 2027
  • Dag 6: Leven als je Vrije Kind 30 mei 2027

Kosten

Het richtbedrag voor deelname is €150,- per cursusdag. Dit is inclusief de opnames als download of op Cd’s. Je kunt hier ook van afwijken en het bedrag naar boven of naar beneden aanpassen,  zie ook: eigen bijdrage. Het moet echter wel een reëel bedrag zijn. Neem bij twijfel contact met ons op. Als je losse dagen volgt, kun je de dag ook zonder opnames volgen. Dan is het richtbedrag €110,- voor een dag.

Opnames van een gemiste dag kosten €60,-. Koffie, thee en koeken zijn bij het bedrag inbegrepen, lunch moet je zelf meenemen. De cursus vindt plaats in Isis Sofia, Keizersteeg 3 in Dalfsen. De dagen zijn van 10.00 tot 17.00 uur.

Voor meer informatie en opgave: info@israna.nl of WhatsApp: 06 22359244